Pokaż wyniki od 1 do 4 z 4

Wątek: budowniczy

budowniczy

✔ Nick na serwerze: Xxx_AntiXim_xxX
    ✔ Wiek: 17
    ✔ Teamspeak3 i sprawny mikrofon: Tak/Nie Słuchawki z mikrofonem mi się zepsuły i nowe mi przychodzą 19.06. Tsa odinstalowałem z powodu słuchawek
    ✔ Ss budowli: https://articles-images.sftcdn.net/w...om-568x399.jpg umiem na podstawie tego zbudować
    ✔ Tryb na jakim znajduje się powyższa budowla: Nie czaje :p
    ✔ Opisz krótko swoją osobe: Jestem osobą bezkonfliktową. Na serwerze jestem już od ponad 3 lat i jestem dobrze znany.
    ✔ Dlaczego to właśnie ty masz zostać budowniczym?: Umiem dobrze budować. Dobrze buduje kościoły, stadiony i domki. Myślę, że zasługuje na tą rangę. Zbuduje wszystko co chcecie
    ✔ Ile czasu możesz poświęcić na budowanie?: od półtorej do dwóch godzin. Większe budowle także tylko z przerwami

Moderator Awatar _Looney
    Mam kilka pytań. Na jakim trybie grasz? Czy masz tam jakieś budowle? Jeśli tak, czy możesz podesłać screeny? Masz jeszcze jakieś screeny budowli? Ile czasu możesz poświęcić w tygodniu na budowanie?

Prosiłabym o jakieś jeszcze screeny, bo ten domek to trochę mało.

Teamspeak i sprawne słuchawki są obowiązkowe.

Gram na Creative II. Tak, mam budowle. Właśnie dzisiaj będę budował villę więc wyślę wam screeny z moich innych budowli. Mam praktycznie na budowanie czas od poniedziałku do niedzieli. Ts3 i słuchawki. No przepraszam, ale zepsuły się, a jutro przychodzą nowe więc będą. Screeny wyśle ci dzisiaj po 16

Moderator Awatar _Looney
    odrzucone.

Uprawnienia umieszczania postów