Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 11

Wątek: Rambi Adminem???

Angry Rambi Adminem???

Witam, przejde do sedna. Wbilem na warp exp jakis bot mnie hitnol to go zaczolem gonic. Poczym postalem kicka od Rambi za bicie. Dobrze wiedziala ze bylem podczas pvp i ze mnie zabije. Nwm po co jest mozliwosc bicia na warpach skoro administracja za to kickuje i killa. Zwrócilem sie do Rambi poczym wyszla z serwera bez słowa gdy wrócila to i temat wrócil napisalem do niej i dostalem odp ze to nie jej problem. Na majkrafci jestem od bardzo dawna pod roznymi nickami Rambi jest w administracji juz kilka dobrych lat i nie dziwie sie ze wam ludzi ubywa skoro w tym przypadku dajecie mozliwosc zabijania a pozniej za to karacie ;) Chce tylko odzyskac eq.

Nick: Alonek

No bezsensu jest te pvp w nocy na warpach skoro za to ze chcesz komus oddac za np killniecie cie lub cos takiego ma sie kicka a jak wiadomo podczas pvp jak wyrzuci cie albo zlogasz to ity wypadaja.mnie jak na warp golce wbilem kamilwi876 (jakos tak) zaczol bic za nic potem ucieklem znowu wrocilem bo chcialem zelazo se wziasc i znowu mnie bil a ja za to ze chcialem sie bronic z luku bo jak chcialem z miecza to pisalo ze nie mg bic tutaj tak jak pisze na spawnie tylko z luku moglem a on mogl mnie z miecza nawalac Zginolem.Wkurzylem sie to go zaczolem wyzywac Zmutowali mnie to rozumiem ale zeby banowac za bronienie sie zeby nie zdedac :/ Skoro nie chcecie zeby zabijali na warpach to usuncie te zabijanie w nocy bo tak bedzie zawsze
    Ostatnio edytowane przez TheWolf ; 18-06-2017 o 11:40

0 Zainteresowania tematem pisałem do Rambi zeby wbiła wyjasnij a ona nic. Widać ze ta administratorka to jakis zart tak jak ten cały SB...

Gracz
    Jedynym żartem jaki tu widzę, to twoje zachowanie. Administracja ma prawo do ukarania bez z góry podanego powodu, jeżeli uważa, że zaistniała sytuacja przekracza ograniczenia nadane graczowi.
    Dodatkowo każdy gracz ma prawo do ustalenia zasad na swojej własnej wyspie. Twoja skarga nie dość, że jest odrzucająca i wulgarna, to jeszcze nie potrafisz wypowiedzieć się kulturalnie, czego wymaga ta sytuacja.

Ta sytuacja wymaga zainteresowania z waszej strony jednak ze nie interesują was gracze... Tylko wyniki dla was sa istotne ( kasa ) O to wam chodzi.

Gracz
    Nie rozumiem twoich bezsensownych argumentów. Po co wyciągasz coś takiego jak zyski, nie znając nawet motywu pracy administracji? Polecam nie ingerować w sprawy, o których nie ma się zielonego pojęcia.

Po co ty sie wypowiadasz jesli nie wnosisz nic nowego do tematu... Chcesz zabłysnąc wykazac sie znajomościa języka? Pisz od rzeczy albo wcale ;)

Napisałeś, ze moze mnie ukarac jezeli przekrocze nadane mi ograniczenia ale z tego co sie orientuje i co pisze na serwerze : Wlaczono pvp udanych łowów ( hard ) czy jakos tak.
    Bo piszesz ze przekraczam ograniczenia ;v Nwm twoim zdaniem kazdy moze ustalac swoje zasady na serwerze? Dostaje komunikat ze moge zabijac a za chwile dostaje za to bana no kurde ty czytasz to co piszesz?

Moze ktos sobie tego nie rzyczy ok... To da mi bloka na is ale zachowanie Rambi to moim zdaniem twoche nadużycie permisji ;3

Gracz
    A z tego co mi wiadomo, to gracze powinni stosować się do zaleceń administracji, wynikła taka sytuacja, że Rambi poprosiła Cię grzecznie, abyś tego nie robił, ostrzeżenie najzwyczajniej olałeś, przez co zastosowała lekko surową, lecz stosowną karę, na którą według mnie stanowczo zasłużyłeś.

Uprawnienia umieszczania postów