NICK: _xKAPCIURx_
Staż na serwerze: 1,5 roku
Na jakim serwerze chcesz rangę moderatora: Freebuild
Dlaczego ty: Wszyscy piszą jak czytałem te podania że pomocni że komendy znają no w sumie to miałem to samo napisać ale napiszę inaczej ja jako gracz minecrafta jak i serwera staram się aby dążyło to w dobrym kierunku udzielam się czy to na różnych forach oraz czymś innym można to zobaczyć po moich postach pisze także na innych forach kilka razy pisałem do twórcy naszej ukochanej gry dawąc propozycje co można dodać PS. Na serwerze spędzam tyle czasu ile tylko mogę czyli bardzo dużo =D
Posiadam TS : TAK

Krótko opisz swoją osobę: Witam mam na imię Dawid mam 15 lat w tym roku idę do 3 klasy gimnazjum interesują mnie przede wszystkim przedmioty ściśle z których mam najlepsze oceny na koniec roku miałem pasek. Średnio lubię język polski co można raczej zauważyć (przynajmniej tak mi się wydaje) jestem dość spokojną osobą chyba że ktoś mnie zdenerwuje mieszkam w województwie małopolskim bardzo lubię podróżować oraz grać w piłkę nożną gram nawet w amatorskim klubie na pozycji bramkarza

Dziekuje za przeczytanie mojego podania tak jak już wspomniałem nie jestem zbyt dobry w pisaniu różnorakich rozprawek i innych rzeczy więc mogłem popełnić jakieś błędy wiem że mam małe szanse na dostawę nie tej rangi ale szanse zawsze są pozdrawiam całą administracje oraz wszystkich grajacych na serwerze
_xKAPCIURx_