Pokaż wyniki od 1 do 4 z 4

Wątek: Podanie Proszę czytać!!

Lightbulb Podanie Proszę czytać!!

Nick:czaderski678
    ================================================== ================================================== ===============
    ================================================== ================================================== ===============
    Staż na serwerze:3 lata
    Na jakim serwerze chcesz rangę ChatModa:Prison
    ================================================== ================================================== ================Dlaczego ty:Znam się na Chatmodowaniu, znam komendy i jestem Chatmodem na innym serwerze Więc jestem dobry Poza tym mam rangę R czyli jestem doświadczony w Prison.Pomagam każdemu graczowi. Na serwerze jestem codziennie, chyba że mam urlop. Dziennie jestem 2h minimum
    Posiadam TS:Tak
    Krótko opisz swoją osobę:Jestem obcykany w komputerach, dobrze mi idzie w szkole na zajęciach komputerowych.Lubię pływać i jeździć na rowerze jestem miły i (jak wspomniałem) mam 17lat

Bardzo Przepraszam za te === ale mi się wciskało tak dużo samo :'(

Chciałem też dodać, że lubię pomagać i być pomocny

PS:ChatModa na tamtym serwerze miałem rok temu

Uprawnienia umieszczania postów