Pokaż wyniki od 1 do 2 z 2

Wątek: Podanie na chat moda

Post Podanie na chat moda

NICK: Pyrkat

Staż na serwerze: Pod tym nickiem - półtora miesiąca, ogólnie gram od jakichś 2-3 lat, z przerwami, wcześniej grałem głównie na serwerze creative.

Na jakim serwerze chcesz rangę moderatora: FreeBuild

Dlaczego ty: Często pojawiam się na serwerze (miał bym powód do pojawiania się jeszcze częściej,aktualnie czasem robie kilkudniową przerwę), cenie sobie porządek, a tego bądź co bądź często na czacie nie ma, często zdażają się osoby wulgarne, spammerzy itp. a nie zawsze są moderatorzy, szczególnie rano oraz przez noc. Po za tym pomogłem już w kilku mniejszych sprawach, i bardzo chętnie pomógł bym znowu

Posiadam TS: Tak posiadam TS

Krótko opisz swoją osobę: Nazywam się Filip, przezwisko Chrzanu, uczę się w Technikum na kierunku Technik-Informatyk, prowadziłem już mniejszy serwer survival, oraz byłem moderatorem na kilku serwerach z minigrami itp. Lubie czasem się powygłupiać, brać wszystko co do mnie powiedzą dosłownie itp. ale ogólnie jestem miły i staram się pomagać, a moje wygłupy są nieszkodliwe. Po za tym znam sposób na wykrywanie cheaterów, bardzo z resztą skuteczny (u mnie na serwerze zbanowałem nim 30 osób, a jako że był to serwer na max 100 osób gdzie w godzinach szczytu było tych osób 50-60 to nawet sporo). Ciężko mi powiedzieć o sobie coś więcej, na minecrafcie pojawiam się zwykle co jeden - dwa dni, chyba że nie mam akurat internetu, albo dostępu do komputera.

Liczę na pozytywne rozpatrzenie, mam nadzieje że będe się nadawał

Moderator Awatar _Looney
    odrzucone

Uprawnienia umieszczania postów