Pokaż wyniki od 1 do 3 z 3

Wątek: do Andzia (Moderatora

Exclamation do Andzia (Moderatora

rozpatrzyłem twoją odpowiedz i jestem załamany , masz 16 lat i myślisz że jak ktoś wyśle screena to akurat jest na serio , żądam abyś mnie odbanowała , nie groziłem nikomu żadnym banem tylko dla żartów napisałem do Alisii że jak zostane Adminem to dostanie bana , nie musisz wszystkiego brać na poważnie wiesz? to że masz złe dni to nikogo nie obchodzi , zachowaj to dla siebie albo odpuść se moderatowanie na serwerach bo łamiesz regulamin , czytałem regulamin servera i nic tam nie było o tym że nie można pisać że "jak sie będzie adminem to sie kogoś zbanuje" bo to nie straszenie , kobietko droga , ja jestem o 2 lata starszy od ciebie i wiem że złamałaś regulamin w tym momencie , druga sprawa , do kiedy niby mi odblokują tego bana? , do jutra? , czy cie troche nie poniosło czasem? , bana dostałem wczoraj więc powinni mi dzisiaj go zdjąć , coś mi ściemniasz , jeżeli nie dostane unbana to prywatnie napisze do twórcy serwera aby ci usunął moderatora , i nie nie poniosło mnie , poprostu zaczynasz mi działać na nerwy , najpierw piszesz że moja dziewczyna nie może obrażać Queessa chociaż z nim sie przyjaznie a teraz mnie banujesz , wiesz co? , gdybyś była taka mądra podałabyś swojego skypa i załatwilibyśmy to prywatnie ale skoro wolisz abym ci nowe wątki pisał i to nie na temat skargi to prosze bardzo , jeszcze raz apeluje o unbana bo nie będe czekać do jutra !!!

Za dwie godziny automatycznie cie odbanuje:
    http://majkrafci.pl/index.php?p=bany
    Andzia | Moderatorka CV 1 I 2 |

Zamykam.
    Moderator Survival

Tagi dla tego wątku

Uprawnienia umieszczania postów