Pokaż wyniki od 1 do 6 z 6

Wątek: Podanie na Chatmoda v5 autorstwa firika03

Gracz

Post Podanie na Chatmoda v5 autorstwa firika03

Serwus. Zapraszam do zapoznania się z moim podaniem.

Nick: firik03

Staż na serwerze: Około jeden rok. (Dołączyłem 30.12.2016)

Na jakim serwerze chcesz rangę moderatora?: Freebuild

Dlaczego ty?: Ponieważ jestem w stanie poświęcić temu serwerowi sporo czasu, jestem pomocny (przynajmniej staram się być) i mam dobrą opinię wśród graczy. Myślę, że jestem obeznany w nowościach i komendach serwera, więc to kolejny dowód na to, że byłbym "skuteczny" (jakkolwiek to brzmi). To, że piszę już czwarty raz podanie, mam nadzieję ze nie jest odbierane jako iż jestem nachalny. Ja po prostu staram się o tę rangę i chciałbym pomóc w ochronie serwera.

Posiadam TS?: Tak. Przynajmniej czasem mogę rozmawiać.

Krótko opisz swoją osobę: Mam na imię Norbert i pochodzę z Środy Wielkopolskiej. Jestem przeważnie osobą pogodną i miłą. Często pomagam ludziom zarówno na serwerze, jak i osobiście. Jeżeli chodzi o moje zainteresowania to są to: Chemia, językoznawstwo (głównie zagłębiam się w polski), historia, matematyka i oczywiście gry video (głównie RPG, FPS, roguelike i symulatory).
    Uważam, że uzyskanie tej posady byłoby niemałym zaszczytem dla mnie.

Dziękuję za przeczytanie podania zapraszam do podzielenia się z opiniami poniżej. Lubię kolorki ^.^
    Ostatnio edytowane przez firik03 ; 28-12-2017 o 17:58 Powód: Poprawka literówek

Dawaj firiq! Wierzymy w ciebie! Ja nie będe miał to chociaż ty

Osobiście mnie nie przekonała odpowiedź na pytanie "dlaczego ty?" aczkolwiek sam widziałem jak nieraz i nie dwa wyprzedzałeś moderatorów, żeby odpowiedzieć na pytania graczy. Good luck! ;)

Powodzenia <3 Zasługujesz na tą range,hihi ^^

To dla Ciebie powstała ta ranga!!!!!!

Mi osobiście podoba się podanie

Uprawnienia umieszczania postów