Pokaż wyniki od 1 do 2 z 2

Wątek: Propozycje na serwer survival + gildie

Propozycje na serwer survival + gildie

Witam!

Już po świętach, więc nowa edycja serwera tuż - tuż (no może jeszcze ta trochę potrwa). Mam co do niej kilka propozycji, które mogłyby umilić czy ułatwić graczom rozgrywkę.

1.Przy zmianie edycji itemki mogłyby pozostawać w enderchestach graczy, co było by świetnym rozwiązaniem dla tych, którzy lubią dużo budować, a niezbyt pasuje im zaczynanie znowu od kamiennych narzędzi.
    2.Przy tworzeniu nowej mapy, możnaby zmniejszyć rozmiar biomów (najlepiej do 1), co było by ciekawym urozmaiceniem rozgrywki, a także pomogłoby w szukaniu rzadkich biomów (na obecnej edycji nie można znaleźć messy).
    3.Na serwerze od jakiegoś czasu gracze są bardzo wulgarni w stosunku do innych, a chatmod nie zawsze ma czas, aby wejść na serwer. Może większa liczba chatmodów rozwiązała by sprawę.
    4.Mój kolega prosił także o dropienie lapisu ze stone'a, który jest bardzo rzadki.

Mój nick w grze to 7kapitanbomba7.

Mam nadzieję, że pozytywnie rozpatrzycie moje propozycje.

Pozdrawiam

HeadAdmin Awatar ofner
    1. Nowa edycja od zawsze równała się startowi graczy od zera - brak eq itp. i tak pozostanie. Wtedy każdy ma na starcie równe szanse.
    2. Zastanowimy się.
    3. Jeśli będą chętni, którzy dadzą się poznać administracji to czemu nie
    4. Na kolejnej edycji można dodać

Uprawnienia umieszczania postów