Nick: Mój nick w grze, to Meonenim2.

Staż na serwerze: Na owym serwerze gram od roku i bardzo mi się podoba

Na jakim serwerze chcesz rangę Chatmoda: Napisałem to w tytule, ale jak mnie prosicie to Creative I.

Dlaczego ty: Znam dużo komend związanych z ChatModem np. /cc (clean chat). Jestem często na serwerze więc będzie dobrze strzeżony. Znam ludzi którzy mówią: Nie ma Chatmoda/HELPERA to przeklinamy. A co tam. Chcę zapobiegać takim sytuacjom, dlatego piszę to podanie. jestem dobry z ortografii. Bardzo lubię pomagać innym graczom. Sprawia mi to po prostu przyjemność.

Posiadam TS: Oczywiście, bez tego nie mógł bym się komunikować z innymi graczami.

Krótko opisz swoją osobę: A więc CZEŚĆ! Jestem Marcel i mam 15 lat. Moją pasją jest informatyka, dokładniej programowanie, sport i muzyka. Chodzę na karate, karate Shotokan. Mam zielony pas z dwoma belkami . Gram na gitarze, ukulele, pianinie i flecie. Na pianinie bardzo rzadko, a na flecie bo w szkole karzą XD. O boże! Zapomniałem! Przecież jeżdżę jeszcze na hulajnodze wyczynowej! Moim hobby tak jak powiedziałem w poprzednim zdaniu jest jazda na hulajnodze WYCZYNOWEJ. Dlaczego to podkreślam? Ponieważ interesuje jazda TYLKO na hulajnodze wyczynowej. To chyba wszystko z opisu mojej postaci.

MAM NADZIEJĘ, ŻE PODANIE SIĘ SPODOBAŁO!!!

Pozdrawiam administrację, Meonenim2.