• 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
propozycje
★ Nicki z gry : mr_agent
★ Nazwa pomysłu lub krótki opis : 1."Jubiler" 2.questy dla vipów/svipów 3.Bossy Groty 4. Skrzynie/kluczyki Bossa i Schemat Bossa
★ Pełen opis pomysłu :
 1. "Jubiler"
 Chodzi mi tu o Sklep (Jak mogę to tak nazwać) z Minerałami (typu: diamenty, złoto, emeraldy, żelazo, lapis lazuli) Przykład działania takiego sklepu to na wymiana z villagerami (typu 32 żelaza za 2 diamenty) i Sklep z kupowaniem za $ (np. 120 za 1 diament lub 100 za 1 diament)
 2. questy dla vipów/svipów
 Chodi mi tu o quest o znaczniej cenniejsze przedmioty (questy o podniesionej trudniści)
 3. Bossy
 Wiem że Olukas_ juz to napisał ale ja mam pomysł jak to urozmaicić, chodzi mi tu o Legendarnego bossa z 5tyś hp ENDER DRAGONA!        (TU DU DU DU! XD XD)  Drop z takiego bossa to np. 0,0001% szans na elytrę( o nazwie skrzydła smoka), Drop skrzyni Bossa (nowa skrzynia) lub kluczyka do skrzyni Bossa, i lepszych schematów (np. nowych schematów Bossa)
 4. a) Skrzynie/Kluczyki Bossa
 Dropiły by z bossów na przemian czyli raz Kluczyk raz Skrzynia (Fajnie by było że żeby gracze sobie ich nie kradli czyli dawanie ich prosto do eq)
 b)Schemat Bossa
 Schematy dropiące z Bossów wymagające 75lvl do scraftowania (drop tylko z Bossów!!!!!)
★ Dlaczego uważasz że warto ten pomysł'y zrealizować? : Ponieważ przyczynią się one do znacznego Rozwoju Freebuild i Będą dawały dużo frajdy
 ★ Jakie wady posiada ten pomysł? : Myśle że wadą(lub trudnością) juet wykrywanie gracza bijącego bossa i dawanie mu do eq dropionych przedmiotów. myśle że większych wad ten pomysł nie posiada.
 Pozdrawiam każdego kto to czyta
 mr_agent

Proszę o odpowiedź na pod postem Smile
Pozdrawiam
mr_agent
Miło mi, że te bossy mają takie wzięcie. Reszta pomysłów też jest spoko. Na przyszłość to piszcie wszyscy na tym głównym wątku, który zrobiła Luni.
 ( ͡° ͜ʖ ͡°) ~ Remember, Lenny will be with you, always ~ ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Napisałem też Smile
Skoro napisałeś to samo w wątku _Looney (tym wątku) to zamykam i przenoszę do kosza c:

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości