• 1 głosów - średnia: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
[Ogólny] Jak wgrać texture packa do minecrafta ?
Cześć dzisiaj pomogę ci zainstalować i wgrać  texture packa do minecrafta.

1.Musisz pobrać texture packa z obojętnie jakiej strony ja polecam planetminecraft. Pamiętaj żeby wybrać taką wersję texture packa jak wersję w minceraft.

[Obrazek: a4Bd2FP.png]
2.Gdy już ci się pobierze texture pack kliknij na niego w pobranych plikach i go instalujecie.

3.Gdy zainstalujecie go już na swój komputer (najlepiej żebyś ten folder sprowadził na pulpit).

4.Następnie wyszukujemy w Windowsie programu (uruchom).

[Obrazek: tk0ADSU.jpg]

5.Gdy klikniemy na ten program wpisujemy tam (%appdata%)klikamy ok i otwiera na się folder.

[Obrazek: o6p0xkH.png]

6. W tym folderze szukamy folderu z nazwą (.minecraft).
[Obrazek: RVwajzH.png]

7.Wchodzimy na niego i szukamy folderu z nazwą (resourcepacks).
[Obrazek: AXfjnP3.png]

8.Gdy już w niego wejdziemy wklejamy tam folder z naszym texture packiem.
[Obrazek: Kwzx0w7.png]

9.Potem wszystko może już wyłączyć i włączyć naszego minecrafta na takiej samej wersji jak nasz texture pack.

10.Następnie wchodzimy w opcje w grze klikamy w paczki zasobów i załączamy nasz texture pack.
[Obrazek: ELx6ZAk.png]

11.Załączamy naszego texture packa w prosty sposób najeżdżamy na niego kursorem myszki i klikamy ten przycisk (odwrócony trójkąt).
[Obrazek: eW21rSu.png]

12.Nasz texture pack powinien przenieść się do drugiej tabelki z nazwą (Wybrane paczki zasobów).Gdy już się tam przeniesie to klikamy pod spodem (gotowe) i czekamy parę sekund aż się załaduje.
[Obrazek: Qvv8HSN.png]

13.Gdy nasz texture pack się załaduje to możemy już grać na nowych texturach.

14.Gdy texture pack nie chce działać spróbuj sprawdzić czy wybrałeś dobrą wersję lub sprawdź czy go przeniosłeś w opcjach do (wybranych paczek zasobów).

Mam nadzieję, że mój poradnik był zrozumiały i pomocny. Pozdrawiam  Smile

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości