• 3 głosów - średnia: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Trzech z Majkrafci!
#1
Star 
Turniej Trzech z Majkrafci!
 
Opis konkursu:
 
10 marca 2018 o godz. 18:00 spotykamy się na naszym serwerze TeamSpeak3, m-ci.pl, na którym zadamy wam wiele pytań z wielu kategorii, także tych poza grą!

Grę podzieliliśmy na 3 etapy:

Etap I:
W tym etapie wszystkim obecnym na kanale zadamy 50 pytań! Każdy ma szansę na wygraną! Z całej grupy wyłonimy 15 osób, posiadających najwięcej punktów, te osoby dostaną się do kolejnego etapu!

Etap II:
W drugim etapie uczestniczyć będzie tylko grupa 15 użytkowników, która zdobyła najwięcej punktów w etapie pierwszym! Zadamy im 40 pytań i wybierzemy 5 osób posiadających największą ilość punktów!*

Etap III:
W ostatnim już etapie naszej gry, 5 osób powalczy o główną wygraną! Grupie finalistów zadamy 30 pytań i wybierzemy najlepsze 3 osoby, które otrzymają swoje nagrody wg. Ilości punktów! Pozostałe osoby zostaną nagrodzone wyróżnieniem! Każdy, kto dostanie się do finału otrzyma rangę „Finalista Trzech z Majkrafci” na TeamSpeak3!**

Nagrody:

I miejsce:
SuperVIP
II miejsce: VIP
III miejsce: 15 Gold kluczyków

 * - Liczba punktów w każdym etapie jest resetowana. Jeżeli w pierwszym etapie przykładowo uzyskasz 4 punkty to nie przechodzą one na kolejne etapy!
** - Ranga "Finalista Trzech z Majkrafci" jest nadawana na czas do kolejnego turnieju Trzech z Majkrafci!

#2
Zwyciężyli
1 miejsce - Olukas_
2 miejsce - Pertis & Lavor
3 miejsce - Qwerte


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości