• 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
[ChatMod Podanie] KarpSwiateczny
1. NICK: KarpSwiateczny
2. Wiek: 16 lat
3. Grałem jakoś z dwie edycje z małą przerwą na innym nicku 
4. Survival + Gildie 
5. Uważam, że jako humanista jestem kompetenty jeśli chodzi o bycie ChatModem, znam zasady ortografii i interpunkcji, łatwo nawiązuje znajomości i jestem zazwyczaj miło przyjmowany w grono graczy.
6. Posiadam ts a oprócz tego discorda i skype 
7. Na imię mi Kuba, jestem z województwa mazowieckiego, interesuję się historią i polonistyką a także grafiką komputerową i rysowaniem. Dużo czasu spędzam na naukę lecz na granie w minecraft mogę sobie pozwolić w dużej ilości (różnie to bywa ale zazwyczaj gram codziennie po ok 2 godziny, w weekendy jest to więcej) przez ten czas jestem w stanie pilnować porządku na chacie, można się ze mną skontaktować na steam https://steamcommunity.com/id/KaroGaminng ale czytam regularnie wiadomości także na waszym forum. Znam się z moderatorami servera Survival + Gildie co oznacza tylko to, że jestem charyzmatyczną osobą. Obowiązuje u mnie pełna kultura.  

Pozdrawiam i liczę na pozytywne rozpatrzenie mojego podania Wink
Mikrofon i słuchawki są w pełni sprawne
Odrzucone

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości