• 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Serwer mi nie działa...
... tak jak w temacie. Jeszcze ostatnio, jakoś na początku marca albo pod koniec lutego, wszystko działało poprawnie. Wczoraj chciałem wejść, żeby rozpocząć z kolegą grę, na którymś z serwerów survivalowych, ale, chociaż adres ip.: mc.majkrafci.pl wpisany jest poprawnie, na serwer wejść nie mogę. Sprawdzałem tutaj- na forum, czy jest gdzieś wspomniane coś o jakiejś przerwie w działaniu serwera, o ile to w ogóle jest praktykowane, ale nic nie znalazłem. Gdzie indziej też próbowałem szukać, ale wszędzie pusto, więc zakładam, że serwer ogólnie działa. Od razu zapewniam, że inne serwery mi działają, wystarczy dobrać odpowiednią wersję, a ten majkraftowy wygląda jakby był co najmniej martwy- ss'a dodałem w załączniku.

Przy próbie wejścia jestem zmuszony do czekania przez chwilę, następnie pojawia się informacja: "java.net.ConnectException: Connection timed out: no further information:"
Gdyby ip. było niepoprawne, to zamiast napisu "Can't connect to server." pojawiłby się napis "Can't resolve hostname", z tego co zaobserwowałem. Czy można coś z tym zrobić, albo czy ten serwer faktycznie nie działa?  Heart
  Odpowiedz
Działa, na jakiej wersji wbijasz?
"2 x 20 = 80" ~Andzia 2k18
  Odpowiedz
(03-22-2018, 12:50 PM)HeroTreak napisał(a): Działa, na jakiej wersji wbijasz?

1.11.2
1.7.2
1.12
1.12.1
1.8.9
Wszystkie wypróbowałem po kolei, nic nie działa xd
  Odpowiedz
(03-22-2018, 11:57 AM)LisQ napisał(a): ... tak jak w temacie. Jeszcze ostatnio, jakoś na początku marca albo pod koniec lutego, wszystko działało poprawnie. Wczoraj chciałem wejść, żeby rozpocząć z kolegą grę, na którymś z serwerów survivalowych, ale, chociaż adres ip.: mc.majkrafci.pl wpisany jest poprawnie, na serwer wejść nie mogę. Sprawdzałem tutaj- na forum, czy jest gdzieś wspomniane coś o jakiejś przerwie w działaniu serwera, o ile to w ogóle jest praktykowane, ale nic nie znalazłem. Gdzie indziej też próbowałem szukać, ale wszędzie pusto, więc zakładam, że serwer ogólnie działa. Od razu zapewniam, że inne serwery mi działają, wystarczy dobrać odpowiednią wersję, a ten majkraftowy wygląda jakby był co najmniej martwy- ss'a dodałem w załączniku.

Przy próbie wejścia jestem zmuszony do czekania przez chwilę, następnie pojawia się informacja: "java.net.ConnectException: Connection timed out: no further information:"
Gdyby ip. było niepoprawne, to zamiast napisu "Can't connect to server." pojawiłby się napis "Can't resolve hostname", z tego co zaobserwowałem. Czy można coś z tym zrobić, albo czy ten serwer faktycznie nie działa?  Heart

Mi też nie działa
  Odpowiedz
Nie będę mógł grać na waszym serwerze jeśli ktoś mi szybko nie pomoże rozwiązać tego problemu. Jeśli nie będę mógł, to pójdę sobie na jakiś inny... proste... Jutro startuje nowa edycja na pewnym bardzo interesującym ... A tutaj wszystko jest martwe. Trzeba pobrać może jakąś specjalną paczkę? Zrobić inne czary mary? Jakiś odzew od obeznanej osoby byłby mile widziany. Ostatnio nie mogłem wejść na pewien serwer, bo obowiązkowy był jakiś specjalny launcher antycheatowy... Wszystko wyglądało prawie tak samo, jak ta sytuacja z Majkrafci teraz, ale nigdzie nie widzę żadnej wzmianki o takim launcherze do Majkrafci.
  Odpowiedz
Też tak mam. Wczoraj mogłem normalnie grać z kolegą, a dzisiaj nie mogę! Wchodzę na stronę Majkrafci, i pisze że serwer włączony. Inne serwery oprócz tego działają..
[Obrazek: 5119044.png]
  Odpowiedz
Dobra Koty. Dosyć tego dobrego, czas wam się skończył, idę stąd. Grajcie sobie na sami, z kilkoma osobami, którym ten serwer jeszcze działa.
  Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości