• 1 głosów - średnia: 3
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
[Podanie na ChatModa] kikons78
 Nick z gry: kikons78

Imię: Szymon

Jak długo dziennie masz zamiar być na serwerze?: Robocze: 1-2h, wolne/weekendy: ponad 3h

Jak długo grasz na naszym serwerze?: Aktywne dobre prawie 2 miesiące

Dlaczego akurat ty masz zostać przyjęty?: Na początku chciałbym powiedzieć coś na temat mojego stażu. Wiem, że nie jest on duży i taki, jaki by administracja oczekiwała w rekrutacji, ale mogę zapewnić z ręką na sercu, że będę robił wszystko, co w mojej mocy, by sprawdzić się jak najlepiej w tej randze, by nie zawieść nikogo z administracji oraz żeby był ze mnie pożytek.

Ale na początku… jestem pozytywnie nastawionym na świat człowiekiem. Lubię nowe znajomości, nie mam problemów z rozmową z innymi osobami. Jeśli jest jakiś konflikt to staram się go radykalnie rozwiązać. Jestem kulturalną i wesołą osobą - oczywiście, gdy powaga w danym momencie jest wskazana to potrafię ją zachować. Nie mam problemów z ortografią. Bardzo lubię pomagać i nie ma ze mną problemów w postaci kłótni, fochów itp. Regulamin jest mi dobrze znany, tym samym twierdząc, że przestrzegam go. Mam nadzieję, że przydam się tutaj, ponieważ robię to dla dobra serwera, by wspierać, budować i polepszać go, eliminując toksycznych ludzi, by zachować stałą, miłą i przyjazną atmosferę na serwerze.

Czy posiadasz teamspeak3 oraz sprawny mikrofon i słuchawki?: Tak

Pozdrawiam, kikons78
[Obrazek: doXwAiC.gif]
odrzucone

mało grasz, mały staż, mało piszesz na chacie, nie znasz jeszcze wszystkiego na serwerze a musisz to znać by móc pomagać innym
[Obrazek: 2feaee79e5cf7.gif]

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości