• 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
[ChatMod Podanie] Fifczok
Question 
NICK: FIFCZOK
STAŻ NA SERWERZE: Od mniej więcej 2014, obecnie gram na Prisonie od Stycznia tego roku
NA JAKIM SERWERZE CHCESZ RANGĘ CHAT MODA: Prison
DLACZEGO TY: Doskonalę zdaję sobie sprawę z tego, jak ciężko jest trzymać w ryzach cały tryb, a tym bardziej tuż po starcie.
Podczas mojej długiej przygody z Minecraftem niejednokrotnie zdarzyło mi się być Helperem na pomniejszych serwerach, co za tym idzie mam doświadczenie w pracy z graczami, wiem na co mogę sobie pozwolić jako członek administracji, a czego nie wypada robić.
Jestem osobą dyspozycyjną, skrupulatnie dążącą do wyznaczonego celu, wszystko co robię traktuję na poważnie, a tym bardziej jeżeli w grę wchodzi serwer, który daje mi jak i również innym graczom wiele radości i frajdy z rozgrywki. Jako że gram na tym serwerze już dość długo, wiem że gracze potrafią być w stosunku do siebie bardzo uszczypliwi i nie potrafią się w zachować w odpowiednio w danej sytuacji, dlatego też chciałbym wyciągnąć pomocną dłoń do administracji i pomóc w ograniczeniu takich sytuacji żeby gra na serwerze była miła i przyjemna. Myślę, że sprawdził bym się w roli Cm'a na tym trybie Smile
POSIADAM TS: Tak, jeżeli jestem online na serwerze, siedzę również na TeamSpeaku
KRÓTKO OPISZ SWOJĄ OSOBĘ: Nazywam się Filip, mam 16 Lat. Pochodzę z niewielkiej miejscowości położonej mniej więcej 60KM na południe od Warszawy. Jak każdy człowiek mam swoje zainteresowania, w wolnym czasie lubię poczytać wszelkiego rodzaju książki  których treść jest odpowiednia do moich zainteresowań - Historii czy Fantastyki Naukowej. Jestem także fanem "Chińskich Bajek" czyli po prostu lubię sobie pooglądać anime, czy poczytać mangi.

Z góry dziękuje za rozpatrzenie mojego podania Smile

[Obrazek: giphy.gif]
  Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości