• 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Odpały, banowanie , aktywność adminów.
Witam
Piszę ten temat przez fakt że na serwerze survival cziterzy mnoża się jak króliki . Zapewne spowodowane jest to wieloma czynnikami jak np.: 
- brak modów 
- Bany na 4-7 dni
- brak chęci administracji

Najpierw filmik abyście wiedzieli o co chodzi poniżej : https://www.youtube.com/watch?v=ZEKdK3Kl...e=youtu.be

Dowody : 

1.  Filmik Flawa z banowaniem - 4 cziterów w krótki czas,

2. Mój filmik z Obersonkiem i Czarną Śmiercią (o czym za chwile)
 I wiele więcej którzy nie zostali nagrani itp..

Wracając do punktu 2 : O bana dla Obersonka prosiłem (razem z innymi) przez 2 dni po tym czasie (dzięki bogu) Obersonek dostał na co zasłużył. Nie wiem czy to brak czasu , czy chęci Flawa ale 2 dni to trochę za dużo - przy oczywistych dowodach. W międzyczasie powstała gildia (dev) która opierała - (i dalej sie opiera) na czitach. Zgłaszana wielokrotnie przez ts3 czy w mc na helpopie znowu po 2 dniach została sprawdzona. Chociaż sprawdzona to złe słowo.. Po przyjściu Flawa na serwer jeden z gildi dev uciekł (lognął z serwa) , lecz drugi został. Po prosbach gracz Zabojca69 (bo o nim mowa) został  zaproszony na ts3 , on jednak nie wbił bo się przyznał i po (przepraszam za słowa) wkurwieniu parunastu graczy przez 2 dni , dostał bana na (Uwaga) 4 DNI ?  Co jeszcze istotne oddał lidera innej osobie i sety odłożył do skrzynek. Po 5 minutach ktoś o nicku CzarnaŚmierć została dodana do gildi (potem wywalona ale to nie istotne) . Hmm ciekawe kto to był ? Flaw został poinformowany lecz nic nie zrobił . Po  10 minutach CzarnaŚmierć zabiła Sheona (stałego bywalca serwera) z 40 koxów i setami . Dlaczego ? Przy tym mnie nie było, lecz nie mam wątpliwości że to prawda (polecam filmik powyżej): "fajny typ napierdala na 10 kratek, antyknock i bije po 3 serca" czy po tym co widzieliście na filmiku nie wierzycie ?

Do czego zmierzam? : Serwer pada , gra na nim średnio 20 osób dziennie, myślę że chcąc zatrzymać tą resztkę administracja (wy bo do was pisze mam nadzieje że wgl ktoś to przeczyta) banujecie na 4-7 dni co powoduje utratę wielu stałych i czystych graczy .. (sam Sheon sie pożegnał bo nie ma siły do cziterów)
Gildia dev gra dalej w najlepsze , wymieniliście czitera na stałego gracza ... I to nie jedyna taka sytuacja bo zapewne było ich więcej.. (przykładowo całe piwo - zapewne znacie- przestało grać przez cziterów i administrację) 

Teraz mogę napisać co proponuję :
- Zmienić czasy banów : Przyznanie się - 2 tygodnie , Wykrycie czitów - PERM.
- Otworzyć rekrutację na Modów/Helperów 

Mam nadzieję że ten temat da wam trochę do myślenia. Nie znam się na prowadzeniu serwera ale wiem jak innych (tak jak mnie) denerwuje oszukiwanie, oraz jak to się kończy. Jeśli na serwerze nic się nie zmieni w sprawie cziterów zapewne pożegna się z wami kolejna garstka stałych graczy.

Pozdrawiam 
OPEL
  Odpowiedz
Popieram ten post. Też mam już dość cziterów , a administracji powinno być więcej jedna osoba do sprawdzania to za mało. A taki Obersonek codziennie wbija na nowym nicku a o banie na ip. nikt nie myśli Big Grin Pozdro!
  Odpowiedz
Gdybym ja był modem to by serw lepiej funkcjonował :p oczywiście popieram
  Odpowiedz
Z chęcią dużo bym też zmienił ale to nie ode mnie zależy Sad
  Odpowiedz
To może mógłbyś ten temat ofnerowi podrzucić bo chyba nawet go nie czytał ...
  Odpowiedz
Ja rozumiem, że to propozycja dot. banowania itd, ale piszesz tu skargę na jakiegoś gracza? Nie widzisz działu przeznaczonego do skarg na graczy? Nie lepiej było zrobić jakiś odnośnik do wątku z działu skarg? A teraz po prawdzie napisałeś kilka spraw w jednym wątku...

A jeżeli chodzi o to, aby ofner to przeczytał lub się zainteresował tym, to proponuję wejść na TS3: m-ci.pl i napisać do niego i czekać na niego Smile I nie czekać 10-15 minut tylko dłużej, bo czasem warto poczekać, no chyba, że komuś nie zależy.

Pozdrawiam.
  Odpowiedz
Nie, to nie skarga... Proponuje przeczytać 2 raz ze zrozumieniem. Chciałem przytoczyć przykład aby lepiej to zobrazować ...
  Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości