• 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Regulamin Forum
#1
Regulamin Forum

1. Na forum panuje absolutny zakaz obrażania użytkowników i administracji.

2. Zabrania się reklamowania innych serwerów, stron oraz wysyłania linków o tematyce pornograficznej, namawiających do nienawiści na tle religijnym bądź rasowym oraz obrażających inne osoby.

3. Zakazane jest spamowanie postami niezwiązanymi z serwerem lub forum.

4. Zakazane jest umieszczanie postów oferujących kupno/sprzedaż rzeczy niezwiązanych z tematyką gier i forum.

5. Wulgarność w każdej postaci, także w postaci pseudo cenzury (kur*a, jprdl itp.), jest zabroniona.

6. Nie wypowiadaj się pod wątkami innych użytkowników, jeśli Twoja wypowiedź nie wniesie nic konstruktywnego do niego. (np. „ja Ci nie pomogę” „Nie wiem”)

7. Tworząc nowy wątek, pamiętaj o nadaniu mu odpowiedniej nazwy odpowiadającej temu do czego odnosi się post.

8. Pamiętaj by wszystkie skargi, pytania lub inne posty pisać czytelnie oraz zgodnie ze wzorem.

9. Jeśli masz problem z ortografią, staraj się sprawdzać poprawność słów, których pisowni nie jesteś pewien w słowniku lub internecie, znacznie ułatwia to moderatorom sprawdzanie Twojego posta.

10. Jeśli złamałeś regulamin, lecz chcesz zmniejszyć swój procent ostrzeżeń na forum, możesz odpracować swoje winy np. pisząc staranne poradniki. Gdy użytkownik wyrazi chęć pokazania swojej pracy Moderatorowi Forum lub Technikowi ten zdecyduje o zmniejszeniu punktów ostrzeżeń.

11. Użytkownicy mają zakaz wypowiadania się pod postami skierowanymi do administracji (podaniami, pytaniami, skargami do administracji) jeśli sprawa nie jest skierowana do danego użytkownika lub ten nie został proszony o wypowiedź.

12. Zakaz ustawiania sygnatur/awatarów namawiających do nienawiści na tle religijnym bądź rasowym oraz poruszających tematykę nazistowską etc.
[Obrazek: mmzv9v.png]
Moderatorka Forum & SkyBlock :3


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości