Czy uważasz że przydała by się nowa edycja ?
Tak
35.29%
6
Nie
64.71%
11
17 głosów
*) odpowiedź wybrana przez Ciebie [Wyniki ankiety]

• 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Nowa edycja na Freebuild
Nowa edycja na Freebuild
Uważam że nowa edycja przydała by się gdyż ta już tyci się nudzi oczywiście nie uważam że jest słaba ale już prawie niema co robić.
Fajnie było by znowu wejść na serwer i zacząć odnowa .Ja osobiście nudzę się od jakiegoś czasu bo nie mam nad zwyczajniej co robić, kasę mam ,najlepsze itemki mam i niema co dalej robić, dążyć do jakiegoś celu. 

Zapraszam gorąco do ankietowania :3
zrob sobie jakis czeleeencz, bo to że ty masz to nie znaczy, że wszyscy mają i od razu nowa edycja bo wolfi ma najlepsz eity
Nie no bomba. Edycja trwa ledwo 5 miesięcy i już chcemy nowej, bo jednej osobie się "nudzi". Tak jak napisał kubens to że uważasz, że zrobiłeś "wszystko" nie znaczy, że całemu serwerowi odechciewa się grać. Cały czas dołączają do nas nowi gracze i wątpię, żeby byli zadowoleni z tego, że ledwo co zaczęli grać, a tu nagle wszystko od nowa.

Jeśli Ci się nudzi i chcesz jakieś zmiany to napisz to w propozycjach a jeśli pomysł będzie dobry to administracja go zrealizuje. A niby na czym miałaby ta nowa edycja polegać, hmm? Że każdemu walniemy /p delete i po sprawie? No sory, ale tak się składa, że każda edycja powinna wnosić coś nowego, a nie, że jeden grasz powie se "Ej dajcie nową edycje bo mi się nudzi". Z takim podejściem to w ciągu tych kilku lat istnienia Freebuilda byłoby z 20 edycji, a to chyba nie o to chodzi....

Co nie?
[Obrazek: 351zhg7.png]
ja nie uważam że MA być nowa edycja tylko pytam o zdanie -_-
Możesz wbijac górnika lub drwala na wysokie poziomy (np. 125 na drwalu lub 100 na górniku). Moim zdaniem ta edycja powinna jeszcze trwac 2-3 miesiące
Palka dobrze gada Smile
jest nowa edycja Wink
[Obrazek: 2feaee79e5cf7.gif]

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości