• 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
[ChatMod Podanie] di18fk20lam2dsje
1.Nick z gry: di18fk20lam2dsje

2.Wiek: 16

3.Dlaczego chcesz zostać ChatModeratorem: Ja ogółem pomagałem Graczom bożym. Na serwerze jest wiele złych ludzi, a ja musze mieć lepszą wiadomość. Ogółem nie mam znajomościu z siulesem ani nie jestem całe te, dziewczyną, nie liże tez loda moderatorom, wiem, ze moja szanse niewielkie są no, ale spróbuje, ogółem przepraszam, że tak powiedziałem. Jak jakiś gracz będzie chciał spróbować, całee, pszny kilof boży to ja się podziele, na pewno nie będę sam to no podaruje. A na chacie gracze źli wyzywają, a no nie wolno wyzywać innych ludzi, oni są źli, tacy to z wersalki spadają, tak nie moze być, chce mieć lepszą wiadomość.

4.Ile czasu możesz poświęcić na serwer: Akuat jak na noce to tak no 8 godzin bozych, aa i do kosciolka, niedziala bedzie, ja ubrany elegancko, oo jaka koszulka, wtedy 5 godzin

5.Posiadam TS3: Taak, ja dobry w komputerach ogólnie, ja pracowac bede no, ide na rozmowe o prace całe te, będę na komputerze robił!

6.Krótko opisz swoją osobę: Ja jestem di18fk20lam2dsje, to jest dopiero di18fk20lam2dsje, ludzie mówią, że ja sam na teamspeaku siedze, a ja firanki rano prałem całe te. Ooo, i ja się w tańcu nie bawie noo. Ja jestem szczery, szczery do bólu. Ja intereresuje się sportem, tak, sport to zdrowie, trzeba uprawiać sport, na łyżywach być, pokaż łyżwe, trzeba uprawiać sport, w szachy grać i inne takie gry. Ja sie ucze noo, oceny, wiedze zdobywam. Rozmawiać z innymi umiem też, ortografie znam, a ludzie mówią, że ja alfabeta jestem. Ogółem to dziękuje za wypowiedź, mam nadzieje,że ta spaniała administracja przyjmie mnie i razem zrobimy ten, porządek na serwrze.
Podanie ładne, osoby karane nie przyjmujemy masz ostrzeżenia na teamspeak3, Odrzucone.

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości