• 2 głosów - średnia: 3
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
[ChatMod podanie] Bodzio69
§1.Nick z gry:Bodzio69

§2.Wiek:17.

§3.Dlaczego chcesz zostać ChatModeratorem:Tak jak wspominałem w wcześniejszym podaniu ,lubię porządek ,a jak ktoś komuś jedzie po mamie bez powodu to lepiej jest go wyciszyć na parę minut ,bynajmniej takie jest moje zdanie.

§4.Ile czasu możesz poświęcić na serwer: To wszystko jest zależne od mojego dnia ,jeżeli kończę późno a kończę czasami od 8:00-:19:45 to wiadome jest ,że nie wejdę aczkolwiek wchodzę by pogadać z kolegami i pograć na godzinke +/- ,teraz rok szkolny się kończy więc w wakacje będę codziennie*

§5.Posiadam TS3: TAK/NIE

§6.Krótko opisz swoją osobę:Jestem Wojtek mam 17 lat chodzę do Technikum informatycznego +Muzyczna I stopień ,jestem na co dzień pogodny,miły,i empatyczny....Taka jest moja osoba w skrócie.

PS."Jestem na nie rzadko widywałem tego gracza. Często obraża i wyzywa innych graczy."  -Skoro rzadko byłem widywany ,to jak można było zobaczyć czy obrażam graczy???....                                             

Miłego wieczoru!
Bodzio
Podanie eleganckie, gracz wykazuje elokwencje na serwerze, niejednokrotnie pomógł mi, gdy inni administratorzy nie zwracali na mnie uwagi. ( adulka, Flawless, Margiel) Gracz zdecydowanie ma duzy wkład w community na trybie survival. Stara się uspokajać niemiłych graczy oraz pilnowac porzadku na chacie mimo tego, że nie ma zadnej rangi administracyjnej.  Na waszym miejscu brałbym go z zamkniętymi oczami Smile
Kłótnię pod tym podaniem uważam za zakończoną, kolejne próby jej rozpoczęcia będą karane nie tylko ostrzeżeniami. Przypominam również że wszelkie niezadowolenia i opinie można wyrazić w sposób kulturalny poparty odpowiednimi dowodami w działach do tego przeznaczonych.
Edit: Ewentualnie możecie porozmawiać na Ts3 i w ten sposób, zamiast wszczynać kłótnie pod podaniem załatwić swoje sprawy.
[Obrazek: mmzv9v.png]
Moderatorka Forum & SkyBlock :3
Odrzucone.

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości