• 2 głosów - średnia: 2
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
[Podanie ChatMod] Danix_2032
§1.Nick z gry: Danix_2032

§2.Wiek: 21 lat

§3.Dlaczego chcesz zostać ChatModeratorem: Zależy mi na tym, aby był przestrzegany regulamin przez innych graczy, w końcu po coś on jest prawda? Zazwyczaj na serwerze jestem dostępny z rana bądź przed południem kiedy to nie ma nikogo z administracji, a przy większej ilości graczy "dzieje się" na chacie to co przynajmniej nie powinno się dziać. Będąc dostępnym nie raz widzę, jak to gracze używają "pięknej" polszczyzny wobec siebie samych, a czasem nawet w kierunku administracji. Kilka razy zdarzyło mi się kogoś poprawić co do ortografii, gdyż na to jestem szczególnie uczulony  Wink

§4.Ile czasu możesz poświęcić na serwer: jest to u mnie ustosunkowane od dnia, a tak to mniej więcej od 2 do 3-4 godzin.

§5.Posiadam TS3: TAK

[b]§6.Krótko opisz swoją osobę: [/b] Mam na imię Daniel. Dobry rok temu zakończyłem naukę w technikum transportowym i niedługo po tym, rozpocząłem kurs prawa jazdy kategorii D. Na co dzień pracuje w branży transportowej (właśnie jako kierowca autobusu), aczkolwiek gdy mam wolne przesiaduje na komputerze, wspominając wcześniejsze czasy kiedy to, można powiedzieć wręcz nałogowo grałem w minecraft'a hahaha Big Grin . Jestem dobry jak i uczynny dla wielu osób, przynajmniej staram się jak tylko mogę Smile Angel
Eh.. Kolejna wulgarna i nieodpowiednia osoba stara się o range administracyjna.. Jesteś strasznie wulgarny i brak Ci szacunku do osób młodszych, okolo 3 dni temu podczas rozmowy z Tobą śmiałeś się z graczy serwera wyzywając ich od "j**banych dzieci''. Co prawda masz swoje 21 lat, ale łatwo wywnioskować, że mentalnie jesteś o wiele młodszy i niczym nie różnisz się od typowego "gimbusa". Jeszcze niedawno wyzywałeś graczy, a teraz chcesz im pomagać i pilnować czatu? Piszesz o tym ,że widzialeś jak niejednokrotnie gracze uzywają "pieknej polszczyzny", a tymczasem sam prowokujesz i wyrażaz się w niestosowny sposób o innych. Miałem krótki epizod w gildii tego pana, trwał on na szczęscie tylko tydzień, przez ten czas dobrze poznalem "Danixa", nawet trudno mi wyrazić sposób w jaki zwracał się do innych członków gildii. Całkowity brak szacunku i kultury. Według mnie osoba ta nie ma ŻADNYCH kompetencji do sprawowania funkcji chatmoda. Zdecydowanie jestem na nie. Jedyną słuszną osobą ubiagającą się o tą range jest szanowany Pan Bodzio69.
(06-10-2018, 05:26 PM)di18fk20lac2dsje napisał(a): Eh..  Kolejna wulgarna i nieodpowiednia osoba stara się o range administracyjna.. Jesteś strasznie wulgarny i brak Ci szacunku do osób młodszych, okolo 3 dni temu podczas rozmowy z Tobą śmiałeś się z graczy serwera wyzywając ich od "j**banych dzieci''. Co prawda masz swoje 21 lat, ale łatwo wywnioskować, że  mentalnie jesteś o wiele młodszy i niczym nie różnisz się od typowego "gimbusa". Jeszcze niedawno wyzywałeś graczy, a teraz chcesz im pomagać i pilnować czatu?  Piszesz o tym ,że widzialeś jak niejednokrotnie gracze uzywają "pieknej polszczyzny", a tymczasem sam  prowokujesz i wyrażaz się w niestosowny sposób o innych.  Miałem krótki epizod w gildii tego pana, trwał on na szczęscie tylko tydzień,  przez ten czas dobrze poznalem "Danixa",  nawet trudno mi wyrazić sposób w jaki zwracał się do innych członków gildii. Całkowity brak szacunku i kultury.  Według mnie osoba ta nie ma ŻADNYCH  kompetencji do sprawowania funkcji chatmoda. Zdecydowanie jestem na nie.  Jedyną słuszną osobą ubiagającą się o tą range jest szanowany Pan Bodzio69.

Drogi kolego,
Chciałem zapytać dlaczego podajesz jakieś informacje niezgodne z prawdą? Według Ciebie około 3 dni temu doszło do sytuacji, gdzie miałem zwyzywać młodszych graczy. Do żadnej takiej sytuacji nie doszło, więc po co to? Co byś chciał na tym osiągnąć? Podpisujesz się nie wiadomo jakimi "hieroglifami" zamiast ujawnić się normalnie. Nigdy na żadnej edycji nie zakładałem gildii (zawsze byłem jedynie ich członkiem) i również nie przypominam sobie, aby ktoś kiedykolwiek dołączał do nas na tydzień. Gdyby tak było to na pewno z łatwością bym taką osobę jak Ty zapamiętał.

Pozdrawiam Cię serdecznie i życzę spokojnego wieczoru  Smile
Zgłoś się do mnie na teamspeak3 pogadamy

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości