• 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
[PODANIE NA CHATMODA] xProCeK
★ Nicki z gry : xProCeK
★ Imię : Florian
★ Wiek :  19 (będzie 15 czerwca) [Obrazek: smile.png]
★ Jak długo dziennie masz zamiar być na serwerze? : 
Cytat:Średnio spędzam na nim od 2 godzin do 4 dziennie, tak naprawdę zależy od tego jak wypada mi szkoła, praca oraz życie prywatne (dziewczyna, znajomi).
Oczywiście wliczam tutaj czas w którym "gram" ale oczywiście w wolnych chwilach kiedy będę przy komputerze na chwilę (np. na lekcjach [technikum informatyczne - komputery na każdej lekcji  ;[Obrazek: wink.png] ]
Cytat z poprzedniego podania Wink.
Podsumowując - często bywam na serwerze w godzinach w których są gracza a administracji nie, tak przynajmniej zauważyłem przez te wszystkie godziny.
Myślę, że dobrym dowodem na to jest ilość rzeczy, które udało się mi i mojej dziewczynie zdobyć na serwerze od kiedy gramy. (no dobra triumfalna siekierę dostaliśmy, ale tylko to xD. Reszta to długie godziny kopania kamienia Big Grin)

★ Jak długo grasz na naszym serwerze? :
Cytat: Szczerze mówiąc z siecią Majkrafci spotkałem się już dość dawno lecz tak od około 2 tygodni jestem na serwerze codziennie i zostanę na dłużej [Obrazek: smile.png]. Nie ma po co zmieniać co nie ? [Obrazek: biggrin.png]
Na chwilę obecną będzie to już myślę dobre 3 miesiące. Jak to szybko leci, ho ho ho.

★ Dlaczego akurat ty masz zostać przyjęty? :
Cytat:Zdecydowanie dużo by tu pisać. Może zacznę od tego, że po prostu się na tym znam. Od 13 roku życia zaczynając od serwerów Cs`a 1.6 byłem częścią mniejszych czy większych sieci serwerów czy forów. Lubie dbać o porządek i kulturę ponieważ najzwyczajniej w świecie w takim środowisku przebywa się najlepiej.
Myślę także, że poza dość sporym doświadczeniem i obyciem przy moderacji dużym plusem jest mój wiek. Niby to tylko cyfra lecz tak naprawdę im się jest starszym tym bardziej zwraca się uwagę na pewne rzeczy i inaczej podchodzi do pewnych spraw.
Odpowiadając na ten temat skupiając się czysto na serwerze FreeBuild: spędzając codziennie czas na serwerze i na bieżąco czytając czat i pomagając ludziom nowym zauważam bardzo dużo wyzwisk, nie potrzebnego spamu i ludzi, którzy najzwyczajniej w świecie nie rozumieją tego serwera - a oczywistym jest, że bardziej zwrócą uwagę na coś napisanego do nich przez kogoś z rangą [Obrazek: smile.png].
Chce pomóc, nie oczekując nic w zamian. Czy się uda, czy nie ja wciąż będę grał i "pilnował" porządku nawet bez rangi bo często wystarczy po prostu napisać "ej gościu ogarnij się trochę bo robisz śmietnik".
Troszkę chaos nastąpił w tym podaniu, może ze względu na godzinę a może dlatego, że zbyt wiele treści chcę zamknąć w niewielu zdaniach. Kto wie :O

Dodając i uściślając.
W MineCrafta grałem kiedy jeszcze duża część graczy nie umiała dobrze chodzić (żart, proszę podejść z dystansem) (ahh ta starość, a ja dalej przy klockach :O ). Oczywiście z pewną przerwą bo wszystko w życiu się nudzi gdy robi się to zbyt często (większość).
Pierwszy własny serwer miałem już na wersji 1.2.(...). Później od 1.5.(...) przeszedłem na mody bo vanilla zaczęła się nudzić.
Poradniki na moim kanale dotyczące pluginów oraz silników dobijały po 20k wyświetleń (jakiż ja byłem młody i głupi, że tego nie rozwinąłem, w sumie to sprzęt nie pozwalał mi na nic innego niż poradniki).
Wyżej (w poprzednim podaniu) poruszyłem głownie temat CS bo z tamtą grą byłem troszkę bardziej związany ale jedna z większych sieci MC , która dalej istnieje została zapoczątkowana z moim wsparciem (*dzieciaka*).
Obecną edycję serwera ogarnąłem myślę, że przynajmniej w 95%.
Lubie rozkminiać wszystko i wiedzieć dużo Big Grin(zboczenie zawodowe).

Nowa edycja, nowi ludzie (miejmy nadzieję) no i ja. Liczący na możliwość dostania się w szeregi sieci Majkrafci.

(btw. zawsze mogę rzucić w razie potrzebny jakimś groszem na utrzymanie, nic nie jest za darmo)

★ Czy posiadasz teamspeak3 oraz sprawny mikrofon i słuchawki? : Posiadam. (na ts FlorianKMWTW)

Pozdrawiam Florian Smile

Aaa.
Tak poza tym.
Nie mam premium bo to naprawdę było dobrych parę lat temu i nie pamiętam danych od poczty. Poza tym jak myślę jaki miałem nick to aż się dziwię co ja miałem w glowie Big Grin.
Wspaniałe podanie. Aż brak mi słow, wzruszyłam się.  Nigdy nie widziałam czegoś podobnego. Po prostu fenomen na skale światową. Ortografia, Twój sposób wyrażania się, ta płynność i elastyczność zdań..  Niesamowite, że ktoś tak bardzo utalentowany zawitał na ten serwer. Z niesamowitą przyjemnością widziałabym Cię jako ChatMod na freebuildzie, zbliża się nowa edycja, a dodatkowa para rąk na pewno by się przydała. Droga administracjo, szanowna Looney, proszę o przyjęcie tego Pana do grona administracji.
Gratuluję. Zapraszam na kolejny etap rekrutacji na naszym serwerowym teamspeaku. Proponuje termin jutro czyli 12/06 godzina 20:00. W razie problemów ze stawieniem się w tym terminie, proszę o wiadomość na forum.
[Obrazek: edc67309127e2.gif]

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości