• 1 głosów - średnia: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Skarga Na Mod'a Lottus'a
Twój nick: FlurryStormBrony
Nick oskarżonego: Lottus [Mod]
Data zdarzenia: 07.07.2016
Powód skargi: Faworka
Dowody (w postaci ss, filmików): Nie wydaje mi się żeby dowody były potrzebne... Lottus jako Moderator daje Faworke graczowi "Purpleness" który ewidentnie ma cheaty typu : KillAura, Reach. Lottus nie chce zbanować gracza nawet po trwałym zgłaszaniu go na HelpOp oraz na Chat'cie. Otóż wczoraj na TS3 powiedział "Purple chodź sprawdze cie tak na niby żeby myśleli, że cię sprawdzam" byłem tego świadkiem. Na TS3 powodem do nie BANOWANIA "Purpleness" tłumaczył się tym, że owy gracz też go zbanuje (nie wiem jakim sposobem) i, że Lottus się poprostu tego boi. Prosze o rozmowe z Moderatorem jak i zbanowanie lub doszczętne sprawdzenie gracza "Purpleness"

Pozdrawiam
FlurryStromBrony :>
[Obrazek: dfTyPen.png]
They say you are a Brony and they just don't like you... You just don't care 'bout them
  Odpowiedz
Załączam swoją skargę na Lottusa, która została olana przez główną administrację majkrafci.

http://forum.majkrafci.pl/showthread.php?tid=572

Co ciekawe w tej skardze wypowiada się głównie administracja survivala, z którą ta sytuacja nie ma nic wspólnego. Ciekawa sytuacja. Niestety uważam, że ani Lottus ani Purpleness nie poniosą żadnych konsekwencji ponieważ na tym serwerze administracja jest prawie nietykalna.
  Odpowiedz
(07-08-2018, 02:28 PM)Niczek55 napisał(a): Załączam swoją skargę na Lottusa, która została olana przez główną administrację majkrafci.

http://forum.majkrafci.pl/showthread.php?tid=572

Co ciekawe w tej skardze wypowiada się głównie administracja survivala, z którą ta sytuacja nie ma nic wspólnego. Ciekawa sytuacja. Niestety uważam, że ani Lottus  ani Purpleness nie poniosą żadnych konsekwencji ponieważ na tym serwerze administracja jest prawie nietykalna.

Zgadzam się Administracja ma gdzieś czy złożysz skargę. Chodzi im tylko o to żeby mieli spokój jest to nie uczciwe i wydaje mi się, że nikt nie zgadza się z takimi decyzjami o pozostawieniu takich sytuacji w tyle.
[Obrazek: dfTyPen.png]
They say you are a Brony and they just don't like you... You just don't care 'bout them
  Odpowiedz
Ta skarga jest olana przez administrację, więc kolego wychodzi na to, że dobrze spekulujemy /:
  Odpowiedz
(07-08-2018, 01:35 PM)FlurryStormBrony napisał(a): Twój nick: FlurryStormBrony
Nick oskarżonego: Lottus [Mod]
Data zdarzenia: 07.07.2016
Powód skargi: Faworka
Dowody (w postaci ss, filmików): Nie wydaje mi się żeby dowody były potrzebne... Lottus jako Moderator daje Faworke graczowi "Purpleness" który ewidentnie ma cheaty typu : KillAura, Reach. Lottus nie chce zbanować gracza nawet po trwałym zgłaszaniu go na HelpOp oraz na Chat'cie. Otóż wczoraj na TS3 powiedział "Purple chodź sprawdze cie tak na niby żeby myśleli, że cię sprawdzam" byłem tego świadkiem. Na TS3 powodem do nie BANOWANIA "Purpleness" tłumaczył się tym, że owy gracz też go zbanuje (nie wiem jakim sposobem) i, że Lottus się poprostu tego boi. Prosze o rozmowe z Moderatorem jak i zbanowanie lub doszczętne sprawdzenie gracza "Purpleness"

Pozdrawiam
FlurryStromBrony :>

Masz racje, gdy powiedzialem ze jeden gracz ma cheaty, wysmial mnie i mowil ze jest czysty, na tego gracza mam dowody w postaci filmiku, a dowody ze moderator mowil ze jest czysty sa w logach
  Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości