• 1 głosów - średnia: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
[Poradnik] - Pety
Od najnowszej edycji na Freebulid dostępna jest opcja posiadania swojego prywatnego peta, czyli takiego "magicznego" zwierzaka! 
Jeśli chcesz dowiedzieć się czegoś więcej lub kompletnie nie słyszałeś o nich, ten poradnik jest dla Ciebie!

Co to jest Pet?
- Pet to nasze magiczne zwierzątko, któremu możemy nadać specjalne umiejętności! Nasz zwierzak może pomagać nam w PvP, expieniu, walce i w innych rzeczach! Jest również fajnym urozmaiceniem gry! 

Jak go zdobyć?
Wystarczy udać się na spawn, a następnie do Leśnika! Pierwszego dnia dostaniemy tylko peta o wyglądzie kury.  

Jak odblokować nowego peta?
wystarczy przyjść następnego dnia, wykonać te same czynnośći jak przy odbiorze pierwszego peta oraz wykonać zadanie Leśnika. Zadaniem może być np. Zabicie 10 zombie. Po wykonaniu zadania przychodzimy do Leśnika, klikamy w niego a następnie on akceptuje bądź odrzuca wykonane zadanie. Jeśli zadanie zostanie zaakceptowane na chat wyświetli się możliwość wyboru 1 z 3 wyglądów. Klikam na chat wybraną przez nas nazwę peta. Tą czynność możesz powtarzać codziennie, odblokowując przy tym nowe pety! A jest ich naprawdę sporo! 

Jak zmienić nick / rodzaj peta?
wystarczy napisać na chacie w grze komendę /mypet pokaże nam się wtedy lista dostępnych komend do naszego zwierzaka. Najczęściej gracze używają komend :
/pc - Przywołuje peta
/psa - oddala peta
/pcst - wyznacza drzewko umiejętności zwierzaka
/petswitch - zmienia rodzaj peta

Jak mogę walczyć z petami graczy?
Wystarczy, że udasz się na /warp duel  jest tam wszystko dokładnie opisane.

Jak mieć wysoki poziom peta?
Jednym z najlepszych sposobów jest wyprawa z petem na polowanie mobów np. na /warp grota lub trochę spokojniej na /warp jedzenie. Podczas pomagania tobie, zwierzak będzie zabijał moby przy czym jego poziom będzie się stopniowo zwiększał. 

Jakie pety dostępne są w grze?
-petów jest naprawdę dużo. Zaczynając od kury, przechodząc w owcę, kota, wilka, konia, zombie, golema, pająka, Endermana kończąc na iluzjoniście.

Twojemu zwierzakowi "burczy w brzuchu"
-wystarczy, że wpiszesz komendę /petinfo następnie sprawdzając czym twój pet lubi się zajadać. Po zdobyciu smakołyku peta wystarczy, że klikniesz na niego prawym guzikiem myszki.

Przykładowe zdjęcia:

Leśniczy: [Obrazek: 417c9ede08d54.png]

Pet:
[Obrazek: 22e972d71e924.png]
  Odpowiedz
Przydatne dla graczy którzy szczególnie nie ogarniają komend. Czasem warto stworzyć taki poradnik bo gracz nie wykorzystuje całych możliwości serwera
  Odpowiedz
jak wstawiać tak ss ? xD
  Odpowiedz
(07-11-2018, 07:38 PM)Wolfi napisał(a): jak wstawiać tak ss ? xD

dodajesz zdjecie na zapodaj.net potem pobierasz link zdjęcia, następnie podczas pisania postu dajesz okienko wstaw zdjęcie Smile
  Odpowiedz
bardzo fajny, ale dalej brakuje screena z kliknięciem na chacie o który prosiłam. Big Grin
[Obrazek: 2feaee79e5cf7.gif]
  Odpowiedz
(07-15-2018, 09:19 AM)_Looney napisał(a): bardzo fajny, ale dalej brakuje screena z kliknięciem na chacie o który prosiłam. Big Grin

Za chwilke się poprawię Smile
  Odpowiedz
(07-15-2018, 12:18 PM)Kapsik_1234 napisał(a):
(07-15-2018, 09:19 AM)_Looney napisał(a): bardzo fajny, ale dalej brakuje screena z kliknięciem na chacie o który prosiłam. Big Grin

Za chwilke się poprawię Smile
dalej nie ma ;c
[Obrazek: 2feaee79e5cf7.gif]
  Odpowiedz
a ja dalej nwm jak dawać te ss xDDD
Nie działa mi :/
  Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości