• 1 głosów - średnia: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
[Podanie ChatMod] CrewedStarman
§1.Nick z gry: CrewedStarman
§2.Wiek: 15 (rocznikowo 16)
§3.Dlaczego chcesz zostać ChatModeratorem: Chciałbym pilnować by gracze przestrzegali Regulaminu Serwera, nie zawsze jest obecny członek Administracji na Serwerze a wtedy gracze to wykorzystują nagminnie łamiąc Regulamin. Chciałbym im to uniemożliwić również dlatego iż nie raz mi się zdażyło, że nie mogłem znaleźć potrzebnej mi wiadomości gdyż podczas nieobecności Administracji gracze często spamują. Moim trzecim powodem jest chęć dołączenia do Administracji świetnie prosperującego Serwera, by czuć pewnego rodzaju dumę z bycia jego aktywnym i udzielającym się członkiem.
§4.Ile czasu możesz poświęcić na serwer: [dziennie] Kiedy jestem w domu to mogę przebywać na serwerze do kilku godzin dziennie.
§5.Posiadam TS3: TAK, jednakże preferuję Discorda.
§6.Krótko opisz swoją osobę: Jestem osobą skorą do pomocy, łagodną oraz oddaną swojej pracy. Znajduję się w administracji wielu różnych serwerów i for, dzięki czemu zdobyłem wielomiesięczne doświadczenie przy znikomej ilości pouczeń od właścicieli tychże serwerów i for.
  Odpowiedz
Podanie według mnie się nadaje, nie widzę rażących błędów ortograficznych, daje plusika Wink. Powodzenia życzę.
  Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości