• 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
[Podanie ChatMod] Nycaff
§1.Nick z gry: Nycaff

§2.Wiek: 16

§3.Dlaczego chcesz zostać ChatModeratorem:
Chcę zostać, dlatego iż Majkrafci jest najbardziej rozwijającym się serwerem w Polsce, był to pierwszy serwer na którym zagrałem, oraz nigdy nie traci
swojego klimatu. Serwer Majkrafci ma bardzo dużą społeczność graczy która jest bardzo mądra i przestrzega regulaminu, ale jest także druga grupa graczy którzy oszukują/łamią regulamin serwera. Przez to wszystko uważam że mam wystarczająco dużo czasu na moderowanie trybem "Survival", oraz rozwiązywanie problemów drugiej grupy serwera.

§4.Ile czasu możesz poświęcić na serwer: Dziennie, 6/7h

§5.Posiadam TS3: TAK

§6.Krótko opisz swoją osobę: Jestem Piotrek, mam 16 lat mieszkam w województwie Śląśkim, w Katowicach. Interesuje się inżynierstwem, informatyką (programowanie). Posiadam umiejętność współpracy z ludźmi. Przestrzegam zasad ortografii, czasem może się walnąć coś, ale to już z czasem powoli zanika. Jestem pracowitym człowiekiem, od niedawna powróciłem do częstszego grania w gry. Staram się wnosić do mojego życia więcej pozytywnej energii ale chyba każdy wie że czasem się to udaje a czasem nie.

Prosiłbym o rozpatrzenie, chciałbym dodać że pod aktualnym nickiem nie spędziłem zbytnio dużo czasu ponieważ
zmieniałem nick do 2 razy, powodów nie zamierzam ujawniać.
  Odpowiedz
Widać kolega bardzo mało krytyczny:
>"Majkrafci jest najbardziej rozwijającym się serwerem w Polsce"
>"Serwer Majkrafci ma bardzo dużą społeczność graczy która jest bardzo mądra i przestrzega regulaminu"
Ale życzę powodzenia XD
  Odpowiedz
Gracz jest bardzo miły i ma świetną osobowość. Jestem pewien, że nie będziecie żałowali jeżeli przyjmiecie go do Administracji
  Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości