• 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
[PODANIE NA CHATMODA] Kapsik_1234
Nicki z gry : Kapsik_1234
Imię : Kacper
Jak długo dziennie masz zamiar być na serwerze? : W miesiącach wakacyjnych około 9 godzin, zaś w pozostałych około 5.
Jak długo grasz na naszym serwerze? : Na serwerze gram około roku.
Dlaczego akurat ty masz zostać przyjęty? : Zawsze bardzo chętnie pomagam graczom, którzy dopiero zaczynają swoją przygodę z FreeBulid oraz tym z wieloletnim doświadczeniem. Przez lata gry w minecraft, znam i orientuje się w komendach. Na freebulid wiem wszystko o petach, działkach jak i innych rzeczach. Zawsze jestem szczery oraz prawdomówny. Gracze mają do mnie duże zaufanie, ponieważ jeszcze nigdy nie dostąpiłem się oszustwa bądź kradzieży. Staram się żyć w zgodzie z administracją. Nie popełniam błędów językowych i ortograficznych. Staram się nie łamać regulaminu, czasami każdemu się zdarzają małe uchybienia.
Czy posiadasz teamspeak3 oraz sprawny mikrofon i słuchawki? : Posiadam wszystkie z wymienionych rzeczy. Aktualnie sprzęt był wymieniany na nowy, więc nie ma żadnych problemów z nim. 
Polecam tego użytkownika! Big Grin
"Prawda jest taka, że jesteś tu bo chciałeś się czuć jak ktoś kim nie jesteś. Jak bohater"
[Obrazek: giphy.gif]
odrzucone.
[Obrazek: 2feaee79e5cf7.gif]

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości