• 1 głosów - średnia: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
[ChatMod Podanie] SkyNet
Nick:SkyNet
Staż na serwerze: grałem na 1 2 3 edycji potem zrobiłem sobie przerwę na parę edycji.
Na jakim serwerze chcesz rangę ChatModa: KitPvP,
Dlaczego ty:
Po 1 odkąd gram na servie widze ze cały czas to się nie zmienia ludzie są odpaleni albo wyzywają się floodują spamują reklamują swoje servery/inne.
Po 2 umiem sprawdzać a jak słyszałem chat mod może tez sprawdzać wiec z łatwością mógł bym sprawdzić odpala i podac go modowi.
Po 3 Zaczynam grac bardzo wcześnie więc serwer mógł bym obserwować bez problemu.
Ile spędzasz czasu na serwerze: normalnie pewnie około 2/3h, ale jak sie dostane to oczywiście więcej.
Posiadam TS : TAK
Krótko opisz swoją osobę:Witam Jestem Eryk mam 15 lat. Pochodzę z woj. Podkarpackiego i po skończeniu wakacji ide do 3 klasy gimnazjum. Lubie poznawać nowych ludzi nie mam problemu z nawiązywaniem nowych kontaktów. Z sportów Lubie Siatkówkę i piłke nożna na bramce Wink. Jestem bardzo miłą i ciepłą i rozgadaną osobą, ale w poważnych sytuacjach potrafię zachować zimną krew i zamilknąć.

Dziękuje za zajęty czas poprzez przeczytanie mojego podania i myślę ze zostanie ono rozpatrzone pozytywnie.
Zapraszamy na TeamSpeak3 .

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości