• 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Podanie
Nick:KuBuSPuChatek_
Staż na serwerze: Gram od 2 edycji za po teraz.
Na jakim serwerze chcesz rangę ChatModa: KitPvP,
Dlaczego ty:
Po 1 Cały Czas odkąd lottus został moderatorem nie ma kto sprawować jego funkcji a trochę irytują takie osoby które dają sobie rano kile, a o takich porach wstaje ,więc zapobiegł bym takiemu postępowaniu ,jak iż późno idę wstać około 2/3 więc do tej godziny tez zopobiegł bym takim osobą.Także denrwuje mnie to gdy ktoś flooduje lub przeklina bo sam jestem osobą nie przeklinającą. Po 2 Umiem sprawdzać bardzo dobrze .
Po 3 Znam zasady interpunkcji i ortografii.
Ile spędzasz czasu na serwerze: normalnie pewnie około 6/8h, ale jak sie dostane to nawet jeszcze  więcej.Oczywiście nie chce kłamac bo nie lubie czasem zdażają sie dni co trochę mnie. Nauka,trening
Posiadam TS : TAK
Krótko opisz swoją osobę: Nazywam sie Kamil Pochodzę z Mazowsza dosyć niedaleko moderatora Flawa Big Grin . Uprawiam głuwnie 2 sparty Karate i piłkę nożną. Karate nauczyło mnie spokoju i opanowania ducha. Lubie poznawac nowych ludzi ,a znajomi mówią że umiem wszytkich pogodzić.
Mam nadzieje ,że moje podanie zostanie rozpatrzone pozytywnie.Serdecznie pozdrawiam całą administracjie Big Grin.
Odrzucone.

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości