• 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Creative schodzi na psy.
Cześć,
             Chciałbym wam przestawić sytuacje co się dzieje na Creative 2, i dużo osób tak sądzi. Dlaczego schodzi na psy? Ogólnie przez Andzie, Nie można wyrazić własnego zdania na jej temat bo od razu dostaniesz mute nawet jeżeli nie było tam nic obrażającego. Dlaczego, jej EKIPA dostała Chatmoda? UberDemo, jej kolega, Aga, jej koleżanka. Na Ubera zagłosowała tylko te 2 osoby, w dodatku z ich ekipy. Dla mnie Uber, nie powinien mieć Chatmoda bo do jest nieodpowiedzialny i czasami popełnia błędy ortograficzne, ale jak to Andzia napisała "Każdy popełnia błędy" To jest moje zdanie na temat serwera, i myślę, że Andzia się nie nadaje na moderatora.

Pozdrawiam i Proszę nie usuwać posta.
Potwierdzam słowa Aoot'a. Nie jest w porządku wobec innych osób, że Andzia do administracji wzięła Agę i Ubera. No i co z tego, że ich zna? Na pewno wiele osób chciało być ChatModem i to co zrobiła Andzia było słabe i z lekka żałosne i stwierdzenie "nie biorę innych do pomagania mi w ogarnianiu trybu bo ich nie znam" jest zbyt dziecinne. To tyle z mojej strony. I nie ważne jaki nick mam na serwerze bo chcę uniknąć zbędnej rozmowy o tym.
Oczywiście, już widzę tą górę podań, która była przed podaniem Ubera!

Chwila moment, a co to? Czyżby nikt nie napisał podania przed nim? Jakie to ZADZIWIAJĄCE, nieprawdaż?

Co do tej odpowiedzi wyżej, przepraszam bardzo, ale brałam już osoby z forum/mc, nawet z ts3 i co? Degrady albo odeszły, dawałam szanse graczom, i co? Przez 2-3 miesiące nie mogłam wziąć Chatmoda na tryb Creative z powodu tego, że wcześniej gracze tak zrobili mając tą rangę a nie inaczej. Gdybym miała liczyć, to już z około siedmiu takich osób było.
[Obrazek: 39ghL85.gif]
Halo, a mogę tu wcisnąć swoje trzy grosze?

Administracja wybiera chatmodów, nie gracze lol
Hero, to że administracja wybiera spośród graczy nowych członków administracji nie znaczy, że powinno występować zjawisko nepotyzmu. Jeśli jakiś gracz widzi problem w zachowaniu administracji powinien złożyć w dziale skarg odpowiednie podanie według wzoru. Osoba składająca takie podanie powinna nie zapomnieć o dostarczeniu właściwych dowodów.

Podsumowując, chciałam przekazać że rzucając suche oskarżenia w stosunku do administracji np. "on jest zły", "ona nie nadaje się", należy podeprzeć odpowiednimi dowodami na ten temat lub przytoczyć odpowiednie sytuacje na to wskazujące. Inaczej dyskusja nie będzie miała sensu, ponieważ z jednej strony gracz czuje się niesprawiedliwie potraktowany, a z drugiej strony moderator który widzi jedynie wkurzonego gracza.

Pozdrawiam,
_Looney
[Obrazek: edc67309127e2.gif]
Looney, skoro chcesz, aby nie było żadnej faworyzacji na serwerze, to przyjmując każdego chatmoderatora, spytaj każdego gracza o zdanie. Jeśli tak zrobisz, to nie będzie nawet mowy o owym zjawisku.
Pozdrawiam i powodzenia.

*Ps. Nepotyzm (łac. nepos – wnuk, potomek) – faworyzowanie członków rodziny przy obsadzaniu stanowisk i przydzielaniu godności.

* - https://pl.wikipedia.org/wiki/Nepotyzm
Hero, nie wiem czemu prowadzisz dalszą dyskusję. Jeśli chcesz dalej popisać na ten temat zapraszam na pw bez potrzeby zaśmiecania tego wątku.

Jeśli na twoim trybie jest faworyzacja to bardzo mi przykro. Jednak normalnie wygląda to tak że gracz składa podanie i moderatorzy danego trybu oceniają czy ta osoba mogłaby być na tym stanowisku. Jeśli tak to zapraszamy ją na rozmowę kwalifikacyjną, więc żadne zjawisko nepotyzmu nie występuje.

Jeśli korzystasz z wikipedi jako źródła prawdziwej wiedzy to gorąco nie polecam. Lepiej zobaczyć w słowniku PWN, który jest sprawdzonym źródłem.

https://sjp.pwn.pl/sjp/nepotyzm;2488100
[Obrazek: edc67309127e2.gif]
[Obrazek: xZuA0ez.png]

To dobre źródło

nepotyzm [łac. nepos ‘wnuk’, ‘bratanek’, ‘siostrzeniec’]
Co do wypowiedzi wyżej od Looney. UberDemo oraz Aga909 przeszli rekrutację tak samo jak normalni gracze. Byli pytani komend, co by zrobili w określonej sytuacji itd.
[Obrazek: 39ghL85.gif]
Ja tam się cieszę, że na freebuild jest miło, spokojnie i przyjemnie, podobnie jak na Creative na którym jakiś czas temu grałem.

Looney dobry traf z Abrown'em jako Chatmodem Wink
Pozdrowienia dla Looney Andzi i HeroTreek
pozdrawiam
mr_agent

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości