• 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Skarga na moderatorke
Mój nick: kamil88
Nick moderatorki: Andzia
Stało to się 2018-08-10
Chodzi o to ,że dostałem bana, słusznie czy nie dostałem ,ale nie o to tu chodzi. Dostałem bana na tydzień z Emilusia ,za to że pisaliśmy na globalnym chacie Fake Msg. Dzisiaj to samo napisał volokm i dostał tylko muta na 5 minut, moderatorka tłumaczyła się ,że on przestał pisać fake msg jak go upomniała, ale jednak mnie ,ani Emilusi nie upomniała. Potem tłumaczyła się ,że jej wczoraj na serwerze nie było gdy pisaliśmy fake msg ,dlatego nas nie upomniała. A np. nie mogła upomnieć ,gdy weszła ,a nie od razu banować ? Nie chce unbana ,tylko chce by była jakaś sprawiedliwość na tym serwerze.
Informacji o tym dostarczyła mi moja znajoma: Lilitch
Co jeśli by was akurat nie było na serwerze kiedy bym weszła?
Przy okazji on dostał mute za caps, którym napisał wiadomość zaraz po tym jak przestał pisać fake msg po upomnieniu.
Z tego co widziałam na screenshotach to gracze cię oraz Emilusie sami upominali że jest to karane banem i dalej to robiliście.
Jest różnica pomiędzy upomnieniem które coś zdziałało od razu niż upomnieniem już po ,,akcji", w regulaminie jest napisane że jest to zakazane.
Aktualnie volokm za to teraz dostał mute na 4 godziny, ponieważ od razu przestał.
(08-10-2018, 06:27 PM)Andzia napisał(a): Co jeśli by was akurat nie było na serwerze kiedy bym weszła?
Przy okazji on dostał mute za caps, którym napisał wiadomość zaraz po tym jak przestał pisać fake msg po upomnieniu.
Z tego co widziałam na screenshotach to gracze cię oraz Emilusie sami upominali że jest to karane banem i dalej to robiliście.
Jest różnica pomiędzy upomnieniem które coś zdziałało od razu niż upomnieniem już po ,,akcji", w regulaminie jest napisane że jest to zakazane.
Aktualnie volokm za to teraz dostał mute na 4 godziny, ponieważ od razu przestał.

Niech będzie, ale jednak nadal uważam ,że to było nie sprawiedliwe. Na chacie wgl ,nie zobaczyłem upomnienia od strony graczy, więc albo to moja ślepota ,albo nic nie pisali
"fake msg" są zabronione, ponieważ mogą wprowadzać innych graczy w błąd.

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości