• 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Creative kaput
Thumbs Down 
Cześć
Pytanie do adminów czy kogoś kto posuwa się do jakieś odpowiedzialności.

Co się dzieję z creative 2 i 1? Od dwóch dni jest wiadomość że wraca o 19:00 i nic poza tym. Czy ktoś jest w stanie wyjaśnić graczom o co chodzi??

Druga sprawa tyczy się forum, ja rozumie że nowy wygląd, lans itp. Ale dlaczego usuwacie konta? Ja musiałem nowe zakładać.
Proszę o jasną i klarowną odpowiedź, bo jeśli ten serwer się kończy chciałbym o tym wiedzieć i nie marnować na niego czasu.
Amen
Dziękuję  Angel
Creative I i II nie działa dlatego ze jest nowa edycja dziś o 19:00 (11.02.2018)
Przez problemy techniczne nowa edycja jest dziś. Warto być, będzie konkurs o vipa na creative 1 oraz na creative 2!
[Obrazek: 39ghL85.gif]
(02-11-2018, 02:24 PM)Kikor123 napisał(a): Creative I i II nie działa dlatego ze  jest nowa edycja dziś o 19:00 (11.02.2018)

Miała być już wczoraj ale ok. Może dzisiaj ruszy xd

Dzięki i pozdro

(02-11-2018, 02:25 PM)Andzia napisał(a): Przez problemy techniczne nowa edycja jest dziś. Warto być, będzie konkurs o vipa na creative 1 oraz na creative 2!

Fajna sprawa, postaram się być Big Grin
Dzisiaj będzie na 100%
[Obrazek: 39ghL85.gif]
(02-11-2018, 02:20 PM)Aratron napisał(a): Druga sprawa tyczy się forum, ja rozumie że nowy wygląd, lans itp. Ale dlaczego usuwacie konta? Ja musiałem nowe zakładać.
Proszę o jasną i klarowną odpowiedź, bo jeśli ten serwer się kończy chciałbym o tym wiedzieć i nie marnować na niego czasu.
Amen
Dziękuję  Angel

Konto na forum robi się chwilę Wink
Więc co za różnica, że robisz nowe konto? Forum działa inaczej niż stare, więc nie było sensu przenosić kont.

Miłego dnia Wink
W związku z brakiem kolejnej aktywności pod wątkiem, temat zamykam oraz przenoszę do odpowiedniego działu.
[Obrazek: mmzv9v.png]

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości