• 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Grota I Unikatowe schematy...
Bug 
W sumie nie wiedziałem gdzie to napisać więc z góry przepraszam jeśli piszę w złym dziale.

Rozumiem że czym wyższy lvl expa tym lepszy drop schematów ale to jest coś nie możliwego że przez 3/4 dni bułem po około 3/4 godziny
na grocie z poziomem od 140 do 158 z lottingiem 3 w mieczu i nawet jedna triumfalna rzecz mi nie dropła.

Więc mam pytanie czy jest to zależne jeszcze od czegoś czy dropi to z jakiś wybranych mobów...czy nie dało by się zwiększyć 
owego dropu o 2% chociaż... Huh
  Odpowiedz
Drop unikatowych rzeczy jak sama nazwa wskazuje jest bardzo, ale to bardzo mały. Tak miał być w założeniu. Nie ukrywając drop unikatowych itemków zależy od twojego szczęścia. Kilka faktów:
+ Poziom większy niż 50 nic więcej nie daje w dropie.
+ Poziom dropu unikatowego itemka to 2% czyli około co 50 dropnięta rzecz z poziomem 50.
+ Drop zależy od szczęścia, zdarza się że ludziom dropią unikaty nawet 3 razy w ciągu dnia.

Niestety tak jak pisałam wcześniej, jest to zamierzony efekt by drop był mały tych unikatowych itemków, więc zwiększenie dorpu nie wchodzi w grę.(nie każdy ma mieć je w swojej kolekcji)
[Obrazek: edc67309127e2.gif]
  Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości