• 1 głosów - średnia: 1
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
[Podanie na Chatmoda] Sebbrz99
★ Nicki z gry : - Sebbrz99
★ Imię : - Rafał
★ Wiek : - 11
★ Jak długo dziennie masz zamiar być na serwerze? : - 3 - 4 ( w tygodniu ) a w soboty i niedziele około 5 - 6 godzin
★ Jak długo grasz na naszym serwerze? : - około 2/3 lat
★ Dlaczego akurat ty masz zostać przyjęty? : - 
bardzo lubię pomagać innym, dlatego też chciałabym dostać się do administracji FreeBuild-a. Mam też pewne doświadczenie w tego typu sprawach, ponieważ kiedyś pomagałem koledze prowadzić serwer i utrzymywać na nim porządek. Znam komendy, potrzebne do bycia ChatModem. Uważam, że jestem cierpliwą osobą. Jestem miły
★ Czy posiadasz teamspeak3 oraz sprawny mikrofon i słuchawki? :  oczywiście posiadam a za kilka dni bende miał leprzy komputer
  Odpowiedz
Po 1: Mało bywasz na Freebuild.
Po 2: Praktycznie nie widać cie na chacie
Po 3: Jesteś nowy

Polecam pograć trochę więcej i dopiero wtedy złożyć podanie. Więcej udzielać sie na chacie z komendami servera i nie tylko na ten moment jestem na Nie. Pozdrawiam Cieplutko ^^
Cytat:Ciastko Jest Wszędzie  Heart 
[Obrazek: ebad442e3f4de.gif]
  Odpowiedz
Szczerze to ty sie wogóle na chatmoda nie nadajesz
Na serwer (podserwer) nie wchodzisz prawie wogóle
A to podanie na buda wcześniej?? Zgapienie prac innych i podpis że to twoje... Chatmod powinien mówić prawde nie to co ty
Pozdrawiam
  Odpowiedz
Ciastko i agent dobrze gadają ^^
"Prawda jest taka, że jesteś tu bo chciałeś się czuć jak ktoś kim nie jesteś. Jak bohater"
[Obrazek: giphy.gif]
  Odpowiedz
Oni sie nie znaja poprostu zaradny chłopak hihi
A tak na marginesie to łamiemy 11 punkt regulaminu (tak w końcu go przeczytalemSmile)
11. Użytkownicy mają zakaz wypowiadania się pod postami skierowanymi do administracji (podaniami, pytaniami, skargami do administracji) jeśli sprawa nie jest skierowana do danego użytkownika lub ten nie został proszony o wypowiedź.
  Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości