• 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Co jezeli zmienie nick?
wiem ze to nie ten dzial.. lecz chcialem sie cos zapytac. Mam Minecrafta Premium, i co sie stanie.. jezeli zmienie nick na naprzyklad: xXYkaSXx z YkaS. To wtedy dostane Bana? I czy wtedy wszystkie moje dzialki oraz Vip sie zapisza? Czy ktos by mi mogl odpowiedziec na to... prosze,
  Odpowiedz
Zmiana nicku na inny jest odbierana przez serwer jako kompletna zmiana tożsamości. Wszystkie przedmioty itp. z jednego konta nie przechodzą na drugie i vice versa.

Co do bana, to nie wiem jak jest na innych trybach, ale np. Freebuild i Skyblock pozwalają na posiadanie konta głównego i jednego multi konta.

Mam nadzieję, że pomogłem. Pozdrawiam, firik03
Metan, etan, propan, butan, pentan, heksan, heptan, oktan, nonan, dekan, undekan, dodekan, tridekan, tetradekan, pentadekan, heksadekan, heptadekan, oktadekan, nonadekan, eikozan, heneikozan...
  Odpowiedz
(10-06-2018, 11:52 AM)firik03 napisał(a): Zmiana nicku na inny jest odbierana przez serwer jako kompletna zmiana tożsamości. Wszystkie przedmioty itp. z jednego konta nie przechodzą na drugie i vice versa.

Co do bana, to nie wiem jak jest na innych trybach, ale np. Freebuild i Skyblock pozwalają na posiadanie konta głównego i jednego multi konta.

Mam nadzieję, że pomogłem. Pozdrawiam, firik03
Dzieki za pomoc^^, lecz itak bede naadal szukal pomocy w tym, czy mi sie zapisza dzialki na np Creative. wiec narazie nicku zmieniac NIE bede. dzieki
  Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości